Про передтренувальні комплекси

Передтренувальні комплекси (або, як їх називають, «предтрени») використовуються атлетами силових і швидкісно-силових видів спорту для підвищення продуктивності на тренуваннях. В залежності від виду спорту, виділяють чотири основні предтрени: для підвищення витривалості, для пампа, для підвищення ментальної концентрації і четвертий тип найпопулярніший – змішані.

Передтренувальні комплекси для підвищення витривалості частіше всього називають енергетиками. Існує як мінімум два типи енергетиків: ті, які відновлюють водно-сольовий баланс – ізотоніки, а також підвищують тонус м’язів на тлі підвищення порогу втомлюваності – термогенні. До термогеніків можна віднести кофеїн, гуарану і пр. Людям з проблемами із серцево-судинною системою обов’язково треба проконсультуватися з лікарем щодо прийому термогеніків.

Пампінг або «памп» м’язів забезпечують так звані донори азоту, за рахунок посилення кровообігу та розширення судин. Такі препарати візуально збільшують м’язи, а при правильному тренінгу розширюють м’язову фасцію, що надалі дає колосальний поштовх до гіпертрофії мускулатури. До таких предтренів можна віднести аргінін, ААКГ, а також їх форми.

Посилення ментальної та когнітивної концентрації потрібно атлетам на сушці або строгій дієті. Подобного роду препарати в більшості країн не заборонені законом, однак завжди слід прочитати склад на упаковці такого предтрену, оскільки в деяких випадках виробники дозволяють собі вкладати складники з заборонених речовин. Самий робочий і безпечний стимулятор – зневоднений кофеїн: його прийом у дозованих порціях рекомендується спортивними лікарями навіть тим людям, які не займаються спортом. Якщо ви серйозний культурист, зверніть увагу на таку ​​добавку як ДМАА.

У чистому вигляді передтренувальні комплекси зустрічаються досить рідко. Тому в складі таких препаратів часто існує кілька видів речовин, серед яких також деякі форми креатину для підвищення силової витривалості та скорочення часу між підходами.

Найбільш розповсюджений склад дозволених в усіх країнах передтренувальних комплексів (дозування речовин залежить від виробника та цільової аудиторії):

Кофеїн, гуарана, аргінін, креатин, ААКГ, вітамін С, антиоксиданти, ізотоніки (калій + магній + швидкі вуглеводи + соль та пр.), підсолоджувачі і ароматизатори.

Курс прийому будь-якого предтрену не повинен тривати більше місяця. Відпочинок від подібних препаратів – мінімум два тижні.

https://vinbazar.com/journal/vidpochinok16/zachem-prinimat-vsaa-rasskazhet-kompaniya-proteininkievcomua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.